Вітаємо усіх! Сьогодні Всесвітній день велосипеда!

Дата: 03.06.2022 17:06

Починаючи з 2018 року, за резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 3 червня відзначається Всесвітній день велосипеда.

Велодень - всеукраїнська травнева акція, яка збирає разом тисячі велосипедистів. Вирівська громади не є виключенням. Адже, не залежно від ситуації, велосипед завжди стане у пригоді його власнику – чи то для щоденних поїздок у справах, чи то для проведення свого активного дозвілля.

Комунальний заклад  «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області  з 27 травня по 3 червня 2022 року запропонували долучитись до проведення власного Велодня-2022, з нагоди Всесвітнього дня велосипеда.   До даного заходу долучилися і заклади загальної середньої освіти Вирівської сільської ради. Загалом учасники поширили більше 20 постів на Фейсбук–сторінці «Спорт для всіх» в різних номінаціях.

Отож, всіх велоаматорів та професіоналів вітаємо із Всесвітнім днем велосипеда та оголошуємо переможців «Велодня-2022». Особливі слова вітання адресуємо учасникам-переможцям  нашої громади, а саме:

• Номінація «Велокоманда»:

1 місце – Ясногірська загальноосвітня школа І-ІІІст. (Вирівська ТГ);

• Номінація «Мій велодень»

3 місце -  Катерина  Дякова (Кам’яне-Случанське, Вирівська ТГ).

Дякуємо за активну участь та вітаємо з перемогою!