УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ!

Дата: 01.06.2022 11:46

Відповідно до розпорядження Вирівського сільського голови від 01 червня 2022 року № 49  засідання виконавчого комітету ради відбудеться 02 червня 2022 року о 15 годині в приміщенні Вирівської сільської ради за орієнтовним порядком денним:

Про  стан медичного обслуговування населення на території Вирівської  сільської територіальної громади .

- Про надання дозволу Жук Наталії Генадіївни  на укладання  договору про поділ спадкового майна.

- Про розгляд звернення Шило Аліси Сергіївни про постановку на квартирний облік Шило Діани Сергіївни.

- Про розгляд звернення  Примак Орисі Миколаївни про постановку на квартирний облік   Білого Володимира Юрійовича.

- Про надання матеріальної допомоги на лікування малозабезпеченим громадянам  та на придбання засобів індивідуальної гігієни.

- Про виділення коштів з резервного фонду бюджету Вирівської сільської територіальної громади  у 2022 році.

- Про внесення змін до бюджету Вирівської сільської територіальної громади на 2022 рік.