Проведено обласний фестиваль екологічної творчості молоді «Свіжий вітер»

Дата: 01.06.2022 08:55

26-27 травня 2022 року комунальним закладом «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради було проведено обласний фестиваль екологічної творчості молоді «Свіжий вітер». В цьому фестивалі взяли участь і учні закладів загальної середньої освіти Вирівської сільської ради.

Учні мали змогу у креативній формі проявити себе як  дизайнери одягу, одночасно показавши як можна застосувати різні матеріали при створенні одягу, щоб зменшити кількість відходів. Конкурсні виступи відповідали тематиці конкурсу, були актуальними, висвітлювали різнопланові аспекти здоров’язберігаючих технологій, теми війни в Україні та її наслідки для людства. Засобами театрального мистецтва привертали увагу глядачів до постановки та розв’язання екологічних проблем рідного краю. Виступи учнів спонукали глядачів замислитись над питанням миру та єдності, захисту людства від шкідливого впливу сучасних технологій виробництва, які знищують природне середовище та руйнують здоров’я людей на планеті.

Вітаємо наших переможців з черговою перемогою, бажаємо творчих злетів, так тримати.

За результатами участі у конкурсі наші учні будуть нагороджені дипломами комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради:

у номінації «Екологічна мода»:

I місце «Гран-прі»; - ДЯКОВ МАКСИМ, учень 9 класу Чудельської загальноосвітньої школи I-III ступенів (керівник ПАРХОМЧУК Оксана );

I місце команда «Діти України» Ясногірської загальноосвітньої школи I-III ступенів (керівник ЦАРУК Інна);

III місце команда «Мода  майбутнього» Кам’яне-Случанської гімназії ( керівник ЛЕГКОБИТ Оксана);

У номінації «Екологічний театр»:

I місце команда «Лісовий патруль» Чабельської гімназії (керівник КОВАЛЬЧУК Євгенія);

III місце команда «Вартові майбутнього» Кам’яне-Случанської гімназії                    ( керівник ЛЕГКОБИТ Оксана);