Дайджест новин

Дата: 27.05.2022 19:00

Відправлено благодійну допомогу

Сьогодні вірянами, жителями села Вири, забезпечено збір та відправку 1,5 т продовольчих продуктів до м.Харків.

Триває волонтерський тур команди із с. Ясногірка до Чернігівщини, де наші хлопці разом із представниками Рокитнівської громади допомагають місцевим жителям розбирати завали.

Відеозвіт

Продовжується збір благодійної допомоги в сс.Ясногірка, Чабель, Вири, Чудель.

Жителі с.Чабель, освітяни, віряни щодня із задоволенням печуть запашний хліб, за останній тиждень було багато випічки, асорті, завакуумовано у кульках налисники, запаковано вареники, зроблено рулети із свинини, законсервовано варене сало та каші та забезпечено відправку допомоги до Київщини та на схід України. Відвідано переселенців, що знайшли прихисток в селі, та вручено їм продуктові пакети.

Відеозвіт

Працівниками сільської ради, освітянами громади було закуплено муку, продукти харчування для випічки хліба та формування продовольчих пакетів, паливно-мастильних матеріалів для доставки їх в постраждалі райони України.

Все це зроблено для людей, які постраждали під час війни, та для наших захисників. Ми молимося за тебе, Україно! Повертайтеся живими!

Всім щира подяка, що маєте таке бажання трудитися!

Слава Україні!

Робота комунальників

Комунальниками Вирівської громади забезпечено обрізку аварійних дерев біля ФАП у с.Кам’яне-Случанське, с.Селище. Оштукатурено внутрішні стіни приміщення під пожежну автоцистерну в с.Вири. Забезпечено прочистку узбіччя проїзної частини автошляху О-181608 на ділянці Ясногірка-Селище, що зменшить загрозу виникнення аварійних ситуацій на дорозі.
Долучаймося всі до благоустрою громади, зробимо місця нашого проживання та відпочинку чистими та безпечними!