Всеукраїнська виставка-конкурс "Знай і люби свій край"

Дата: 27.05.2022 15:40

Всеукраїнська виставка-конкурс  «Знай і люби свій край», проводиться щорічно з метою підведення підсумків роботи гуртків, творчих об’єднань декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів, залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного, і в своєму житті, пробудження поваги до національної та культурної спадщини.

І етап щорічного конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у Вирівській сільській територіальній громаді  проходив з 18 квітня по 16 травня 2022 року . Участь у ньому взяли 19 учнів закладів загальної середньої освіти  Вирівської сільської ради віком від 6 до 16 років.

Журі конкурсу відібрало 3 найкращі  роботи відповідно до 3-х вікових категорій, які відправлення на  участь у ІІ обласному етапі.

I категорія - 6-10 років Царук Ліна учениця Чабельської гімназії, вихованка гуртка «Веселі акварелі», робота: «Рідна Україна», керівник гуртка: Євгейчук Анна Григорівна;

II категорія -  11-15 років Царук Назар учень Чабельської гімназії, вихованець  гуртка «Веселі акварелі» робота: «Покровський собор», керівник гуртка: Євгейчук Анна Григорівна;

III категорія – 16-18 років Вознюк Анастасія учениця Ясногірської ЗОШ  I-III ступенів, робота «Сім троянд», керівник: Ляшик Альона Сергіївна

Всім дякуємо за участь, вітаємо переможців у територіальному етапі конкурсу та бажаємо перемоги в обласному конкурсі «ВСЕ БУДЕ Україна».