Переможець вікторини до Дня Європи в Україні "Європейські спортсмени допомагають Україні"

Дата: 27.05.2022 12:20

Цьогоріч Україна відзначала День Європи 21 травня у стані повномасштабної війни проти російського агресора. Сьогодні Європейський Союз стоїть пліч-о-пліч з Україною, надаючи всебічну підтримку від військової до гуманітарної. Мільйони громадян знайшли прихисток від війни у країнах ЄС. Осторонь не стоять зірки Європейського та світового спорту і всіляко підтримують нашу країну.
Для того, щоб більше дізнатись про таких героїв комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення НОК України в Рівненській області запропонували краянам взяти участь в  інтелектуальному конкурсі «СпортЕрудит», завданням якого стала вікторина «Європейські спортсмени допомагають Україні».
Участь у інтелектуальному конкурсі взяли 8 жителів нашої громади, більшість з яких дали правильно відповідь на всі запитання
за умовами конкурсу серед них було проведено Random, який і визначив переможця.
Вітаємо з перемогою у конкурсі активну учасницю  жительку с.Кам'яне-Случанське Вікторію Радчук! Подальших перемог!