Вітаємо переможців обласного конкурсу «Сімейні перегони»

Дата: 17.05.2022 15:16

У цей складний для країни час, дуже важлива для кожного емоційна рівновага та позитивні враження. А що може бути краще активного сімейного відпочинку та радісних обличь дітей.

Тож з 13 по 15 травня 2022 року, з нагоди Міжнародного дня сім’ї, комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області запропонували активним та спортивним сім’ям взяти участь у ІІІ турі традиційної на Рівненщині гри «Сімейні перегони. Здорова Україна».

Змагання проходили з у дистанційному форматі.

До суперфіналу від Сарненського району вийшла сім’я Сергійчук із с.Кам’яне-Случанське, яка буде відзначена пам’ятними подарунками від організаторів. Про формат проведення суперфіналу буде оголошено додатково, але надзвичайно хотілося б, щоб він проходив яскраво та динамічно вже у мирній Україні! Разом до Перемоги!

Щирі вітання сім’ї Сергійчук. Нехай ваша сім'я буде оберегом, підтримує і зігріває усіх вас своїм теплом. Нехай любов приносить щастя, а вірність додає впевненість у тому, що так буде завжди! Ви найкращі!