Привітання з ювілеєм

Дата: 02.05.2022 18:04

02 травня 2022 року відсвяткував свій 90-літній ювілей Жук Михайло Андрійович, житель села Чудель. За дорученням Вирівського сільського голови Сергія ОПАЛЬКА ювіляра привітали староста сс.Чудель, Дубняки й Зарів’я Роман ТИШКОВ, директор комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вирівської сільської ради Віктор ХОМИЧ і від сільського голови вручили подарунок.

Михайле Андрійовичу!

Вітаємо Вас з значним подією, 90-річним ювілеєм! Бажаємо, щоб теплі спогади наповнювали серце зворушливими почуттями й любов’ю. Щоб життя продовжувало грати фарбами і приносило все більше дивовижних відкриттів. Щоб здоров’я дозволяло прожити ще не один десяток років. Будьте щасливі!