9 Призерів Міжнародного екологічного конкурсу

Дата: 29.04.2022 10:11

У квітні 2022 року комунальним закладом «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради був проведений Міжнародний екологічний конкурс. В цьому конкурсі взяли участь і учні закладів загальної середньої освіти Вирівської сільської ради. Роботи наших дітей були відзначені за вишуканий художній та естетичний смак, за  оригінальність, вдалий ракурс і продуманою композицією та зворушливий вірш про природу та її красу.
За результатами участі у конкурсі наші учні будуть нагороджені дипломами комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, як переможці обласного етапу Міжнародного екологічного конкурсу за високий рівень виконання робіт, а їх роботи відправлять на Всеукраїнський етап конкурсу у м. Київ. А саме:
-    в номінації «Якби не було природи, то поети її вигадали би» відзначений  КОВАЛЬЧУК Станіслав, учень 3 класу Чабельської гімназії Вирівської сільської ради (керівник ОПАЛЬКО Людмила);
-    в номінації «Екологічна сумка з мотивами природи» відзначено: ЖУК Зоряну, ученицю  3 класу Чудельської загальноосвітньої школи  І - ІІІ ступенів Вирівської сільської ради (керівник  РУДНІК Олена); ДУБИНУ Дарину, ученицю 4 класу Чабельської гімназії Вирівської сільської ради  (керівник ДУБИНА Людмила); ЄЛЕНЕЦЬ Марію, ученицю 3 класу Вирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вирівської сільської ради (керівник КОЛОМИС Марія);
-    в номінації «Спостереження за природою через віконце (вітраж)» відзначено: ПРИМИЧ Вікторію, ученицю 4 класу Чабельської гімназії Вирівської сільської ради (керівник ПРИМИЧ Галина); ЖИГУЛУ Вероніку, ученицю 2 класу Чудельської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вирівської сільської ради (керівник  ЖУК Ольга); МИХАРЕВИЧ Ярослава, учня 2 класу Чудельської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вирівської сільської ради Сарненського району  (керівник  ЖУК Ольга); ЖИГУЛУ Анну, ученицю 3 класу Чудельської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вирівської сільської ради (керівник РУДНІК Олена); РУДНІК Крістіну, ученицю 4 класу Чудельської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вирівської сільської ради (керівник  РУДНІК Олена).

Щиро вітаємо наших наймолодших жителів громади! Так тримати і завжди перемагати!