Добра справа для жителів Бучі, Ворзеля та Попасної

Дата: 21.04.2022 11:54

Жителями с. Чабель були виготовлені продукти харчування, а саме: випічка різних видів, тушонки, паштети, м’ясні каші, салати, а також крупи, макарони, цукор. Також було зібрано 200 продуктових наборів та 200 пасхальних булочок. Все це було завантажено (приблизно 1,2 т) та доставлено до м. Буча та смт. Ворзель. Продуктові пакети та інші продукти харчування роздавалися із палаток та транспортного засобу, яким був доставлений вантаж. Люди, які отримали допомогу, були дуже вдячні та просили не забувати їх. За словами потерпілих, це єдиний спосіб харчування, тому що магазини не працюють.

Велика подяка тим, хто готував, доставляв, був спонсором у добрій справі. Нехай Господь благословить кожного за його милосердя і доброту.

20 квітня було відвантажено й відправлено продукти харчування та передано автомобіль до м.Попасна Донецької області.

Кожен з нас робить добру справу та наближає мир в Україні! Разом до Перемоги!