Дайджест новин

Дата: 20.04.2022 20:48

Розділили щедрість і доброту
Відбувається добровільний збір великодніх пасочок для воїнів Збройних Сил України, які захищають нас від російських загарбників, та для внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток на території Вирівської громади. До акції долучилися жителі всіх населених пунктів громади, освітяни, працівники культури. У кожному старостинському окрузі були розвезені великодні пасочки й вручені переселенцям, яких станом на сьогодні 332 особи, з них 88 дітей. Працівниками сільської ради забезпечено передачу великодніх подарунків прикордонникам, у військову частину та для воїнів територіальної оборони.
Щира подяка усім учасникам благодійної акції за нереальну щедрість та доброту!

Фото без описуФото без описуФото без опису

Підтримано акцію «Сади перемоги»
До такої акції долучились учні, педагоги та працівники Чудельської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Акція приурочена до нашої майбутньої перемоги, в яку ми щиро віримо.
Саме з цієї нагоди на шкільному подвір'ї було виокремлено декілька зон для озеленення та висаджено різні дерева і кущі, а саме: у фруктовій зоні висаджено: 2 вишні, 5 яблунь, 4 груші, 3 кущі смородини; також на території школи з'явилась ялинкова алея, а шкільний парк прикрасили клени, горіх, туї, ялинки.
Віримо та надіємось, що незабаром, вже у вільній та мирній Україні наші дерева даруватимуть плоди, затишок і красу для всього місцевого населення (для всіх майбутніх поколінь).

Доставлено благодійну допомогу
Мешканцями сіл Вири, Ясногірка, Селище й Чабель, вірянами населених пунктів забезпечено випічку великодніх пасочок, зібрано та доставлено продукти харчування до м.Буча та м.Донецьк. Наша спільна допомога вже доїхала до Волновахи.

Відео

Фото без описуФото без описуФото без опису

Обрізка чагарників
Працівниками комунального підприємства «Вири-Сервіс» забезпечено обрізку чагарників на узбіччі автошляху на під’їзді до с.Вири.

Відео