Інформація про стан в громаді на 15.04

Дата: 15.04.2022 18:24

Шановні жителі Вирівської громади!

Ситуація в громаді спокійна. У країні військовий стан і ми не маємо можливості здійснювати капітальні видатки, тому що право розпоряджатися бюджетом, фінансами й капітальними видатками належить військовим адміністраціям. Але сільська рада працює в межах своїх повноважень здійснює благоустрій. Дякуємо місцевим підприємцям, гранітним кар’єрам за підтримку технікою та щебеневою продукцією.

Комунальники громади здійснили обрізку узбіччя автошляху Т-1811 на відрізку Вири-Ясногірка, завезли зібрані дрова до Вирівської ЗОШ І-ІІІ ст., порівняли автошлях на під'їзді до с.Ясногірка, ліквідували у с.Селище по вул.Заводській стихійне сміттєзвалище.

Закликаю мешканців багатоповерхових будинків долучатися до прибирання.

Освітяни займаються дистанційним навчанням, і разом із тим здійснюють висадку дерев і кущів, забезпечують збір та приготування їжі для ЗСУ й постраждалому від війни населенню, здійснюють благоустрій власних та закріплених за ними територій.

Продовжуємо забезпечувати збір та відправку гуманітарної допомоги. Сьогодні доставлено до м.Київ із подальшою доставкою до м.Чернігів хліб, картоплю, домашню консервацію. До м.Буча доставлено черговий вантаж і продовжено роботу польової кухні – готуємо гарячу їжу для потерпілих жителів від війни.

На території громади зареєстровано 328 внутрішньо переміщених осіб, з них 79 дітей, за останній тиждень 29 осіб отримали довідки для підтвердження свого статусу ВПО.

Працевлаштовані сімейні лікарі громади продовжують реєструвати декларації з пацієнтами згідно оприлюдненого раніше графіку.

Захворюваність на COVID-2019 реєструється, щеплення триває, вакцини є в наявності, закликаю жителів вакцинуватися, не створювати зайвого навантаження на лікарів.

Закликаю підприємців розширювати бізнес, сплачувати податки. створювати додаткові робочі місця, залучати інвестиції.

Давайте разом забезпечимо виконання сільськогосподарських робіт, дотримання дисципліни і порядку.

Давайте разом будемо робити все можливе від нас для спільної мети - Перемоги України! Слава ЗСУ. Вічна пам'ять усім, хто загинув від рук російських окупантів.

Відео 1

Відео 2