«САДИ ПЕРЕМОГИ» – ТВІЙ ВНЕСОК У ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ

Дата: 15.04.2022 08:16

“Сади Перемоги” - всеукраїнська ініціатива, яка спрямована на ефективне використання всіх доступних земельних ділянок для вирощування продуктів харчування, щоб не допустити продовольчої кризи в Україні.

Росія цілеспрямовано знищує нашу сільгосподарську техніку. Руйнує підприємства, краде запаси їжі і паливо. Окупанти блокують наші порти, мінують поля. Вони розглядають голод як свою зброю.

За попередньою оцінкою Програми розвитку ООН, внаслідок розв’язаної росією в Україні війни, майже 30% нашого населення потребуватиме життєвонеобхідної гуманітарної допомоги. Через військові дії у 2022 році Україна може недоотримати близько 42% щорічного врожаю зернових і зернобобових; 53% гречки; 68% помідорів; 36% картоплі, 46% цибулі; 38% моркви; 45% огірків, 32% капусти; 35% буряків та багатьох інших культур, що вирощувалися на території країни. На практиці це означає, що третина українців матимуть проблеми в отриманні достатньої кількості харчових продуктів –  і це реальна загроза, яка вимагає швидкої та дієвої відповіді.

Мільйони українців мають дачі та городи, ба більше - балкони й прибудинкові ділянки, які сьогодні можуть стати зброєю проти окупанта. Тож кожен з нас має посадити свій Сад Перемоги!

Наше завдання - прогодувати свої родини, підтримати українців на тимчасово окупованих територіях, вимушених переселенців та всіх, хто захищає нас сьогодні на передовій!

Приєднуйтесь до ініціативи «Сади Перемоги» – допоможіть плідно використати кожен клаптик нашої землі для спільної перемоги!

Вступайте до городніх військ України - вдаримо врожаєм по окупанту!

Більше інформації про ініціативу «Сади Перемоги» можна дізнатися на сайті та у соціальних мережах.

сайт https://sadyperemohy.org/

Facebook: https://www.facebook.com/SadyPeremohy

Instagram: sady_peremohy

Щоб спростити організацію вашого Саду Перемоги для вас розроблено "Овочевий калькулятор"

Що це таке?

Калькулятор - це онлайн інструмент, який здійснює швидкий і зручний розрахунок річної потреби в овочах для власного споживання в домогосподарствах. Розрахунок здійснюється на основі середніх норм споживання в Україні.

Які можливості дає “Овочевий калькулятор”?

Він дозволяє визначити:

потреби споживання окремо по кожній культурі;

площу ділянки (у м2), яку необхідно виділити під посів кожної культури;

кількість необхідного насіння під зазначені потреби споживання.

Які культури дозволяє розрахувати калькулятор?

Розрахунок здійснюється для 20 овочевих культур серед яких: картопля , цибуля на ріпку, капуста білоголова, морква , помідори, огірок, буряк столовий, капуста цвітна , часник , кабачки і патисони, редиска і редька, перець, баклажан, бобові (квасоля, горох, нут), цибуля зелена, салат, шпинат, щавель, петрушка, кріп.

Що з ним робити?

Розраховуйте, купуйте насіння і садіть - поповнюйте лави Городніх військ України, і буде вам не лише щастя, а й гарний врожай!

Калькулятор доступний за посиланням на нашому сайті - https://sadyperemohy.org/calculator/

#VictoryGardensUA #СадиПеремоги #ГородніВійська #СадиДляПеремоги