Дайджест новин

Дата: 11.04.2022 16:25

Шановні жителі Вирівської громади!

13 – 14 квітня запрошуємо усіх до прибирання населених пунктів громади.

Давайте разом наведемо лад у кожному населеному пункті громади, на вулиці, подвір’ї, де проживаємо, території, де працюємо, в одинокого сусіда, на місці вічного спочинку наших рідних.

Посадимо дерево, благоустроїмо територію, збережемо екологію, не спалюймо сухої рослинності.

Давайте разом зробимо нашу громаду мирною, чистою і щасливою!

Продовжуємо благоустрій території Вирівської громади

Працівниками комунального підприємства «Вири-Сервіс» здійснено зріз аварійних дерев у с.Олексіївка та с.Федорівка.

Проведено грейдерування вулиць у с.Федорівка, с.Вири та с.Ясногірка. Забезпечується прибирання сміттєзвалищ, узбічь доріг, вивіз твердих побутових відходів.

У Вирівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено благустрій шкільної території, висаджено саджанці декоративних та плодових дерев.

Життя продовжується

З 24 лютого, дня початку війни з російським агресором у нашій громаді народилося 13 дітей, одружилося 2 пари. Бажаємо всім мирного неба і щасливого життя!

Продовжується реєстрація внутрішньо переміщених осіб

Приймаємо тимчасово переміщених жителів із районів, де ведуться бойові дії. Станом на сьогодні зареєстровано 315 осіб, із них 57 дітей. Надаємо при необхідності допомогу продуктами харчування, одягом. Дякуємо всім мешканцям населених пунктів за надане для них житло, теплі відносини та допомогу!