Відбулася чергова атестація педагогічних працівників закладів освіти Вирівської громади

Дата: 07.04.2022 16:03

Відповідно до  Закону України «Про освіту», Закону України «Про дошкільну освіту»,  Закону України «Про повну загальну середню освіту»,     Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06 жовтня 2010 року №930, (далі Типове положення), зі змінами,

Адміністрації  закладів освіти, педагогічні працівники яких проходили атестацію у 2021-2022 н.р. надали матеріали, в яких презентували  напрацювання педагогів  у міжатестаційний період.

Незважаючи на карантинні обмеження, воєнний стан, атестація 2021-2022 року пройшла у визначені  терміни згідно затверджених планів та графіків.   Всі педагогічні працівники, які підлягали черговій атестації  пройшли її.  Апеляції на рішення атестаційних комісій І рівня до атестаційної комісії ІІ рівня  не надходили.

В ході атестації особлива увага була приділена виконанню вимог пунктів 1.8. та 3.25. Типового положення щодо проходження  підвищення кваліфікації педагогічними працівниками.

У 2021-2022 навчальному році згідно листа МОН  України №1/9-683 від 04.11.2019 «Про підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників» та Порядку підвищення кваліфікації педкадрів (постанова КМУ від 21 серпня 2019  № 800) загальний обсяг підвищення кваліфікації педкадрів не може бути менше 150 годин на п’ять років. Встановлені мінімальні вимоги щодо обсягу (кількості годин), а саме 90 годин підвищення кваліфікації педпрацівників, пройдені відповідно до п.1, якщо завершення атестації припадає на 2022 рік. Тобто кожен педагог, який атестується в цьому році, пройшов підвищення кваліфікації  не менше 90 годин.

Позитивними зрушеннями в роботі атестаційних комісій І рівня є більш якісне оформлення атестаційної документації, зокрема написання характеристик, наказів, оформлення атестаційних листів.

Всього у 2021-2022 навчальному році проатестовано 16 педагогічних атестаційною комісією ІІ рівня.

За результатами атестації визнано такими, що відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії:

- «спеціаліст вищої категорії»        12   –  чол.

За результатами атестації визнано такими, що відповідають раніше присвоєному педагогічному званню :

• «старший вчитель»                               6 – чол.
  • «учитель -методист»                               1 чол.

Присвоєна кваліфікаційна категорія:

- «спеціаліст вищої категорії»            3 –  чол.

Присвоєно педагогічне звання:

• «старший учитель»                                6-чол..

Вітаємо педагогічних працівників закладів освіти нашої громади із черговою атестацією.  Бажаємо нових творчих досягнень, пошани від батьків, дітей. Ми пишаємося Вами. Дякуємо за творчість, професіоналізм. Ви – найкращі!