Благоустрій до Великодня

Дата: 07.04.2022 11:16

Шановні жителі Вирівської громади!

Сьогодні ми усі разом робимо все від нас можливе для підтримки ЗСУ, жителів, які проживають у районах бойових дій – коштами, продуктами харчування, виробничою і підприємницькою діяльністю, волонтерством, сплатою податків, підтримкою, молитвою, розміщенням вимушених переселенців, турботою і освітою наших дітей.

Наша громада знаходиться в тиловій зоні.

І сьогодні ми з Вами маємо забезпечити посівну кампанію, максимально використати земельні ділянки для посадки сільськогосподарських культур, посадити присадибні ділянки, огороди, земельні наділи, виростити овочеву продукцію для себе і для тих, хто поруч, підтримати мешканців постраждалих районів.

Незабаром світле Христове Воскресіння. Ми всі з надією і вірою чекаємо Перемоги! Молимося, щоб наші захисники, жителі усіх міст і сіл України були живі й здорові. Переконані, що Україна обовязково переможе! І ми всі разом будемо святкувати!

А зараз давайте разом наведемо лад у кожному населеному пункті громади, на вулиці, подвірї, де проживаємо, території, де працюємо, в одинокого сусіда, на місці вічного спочинку наших рідних.

Посадимо дерево, благоустроїмо територію, збережемо екологію, не спалюймо сухої рослинності.

Ми всі хочемо жити у вільній мирній державі. І від кожного з нас, і від усіх разом залежить наша свобода й незалежність.

Дякуємо усім за Ваш посильний внесок! Дякуємо нашим захисникам!

Усі разом – ми сила! І ми незборимі, бо ми на своїй, Богом даній землі.

Давайте її разом зробимо мирною, чистою і щасливою!

Все буде Україна!