Подяка від військових

Дата: 05.04.2022 12:03

На ім’я голови Вирівської сільської ради від військовослужбовців 6 роти Військової частини А7297 надійшов лист-подяка за доставлені продукти харчування та теплі листи від молоді с.Ясногірка:

“Таке юнацьке патріотичне відношення молоді до нас захисників призвело наші серця до великого підйому нашого бойового духу та ще сильніше спонукало нас для швидкого звільнення нашої рідної землі від російських загарбників!”

Щиро дякуємо всім жителям Вирівської громади, хто долучився та долучається до збору та доставки вантажів із допомогою!

Робити справи - легко! це наш із Вами посильний внесок у перемогу! Нині, як ніколи, потрібна наша згуртованість, взаємодопомога, підтримка й відповідальність!

Разом ми прийдемо до перемоги!

Слава Україні!