Наш спільний внесок у перемогу!

Дата: 01.04.2022 14:49

Сьогодні відправили чергову допомогу мешканцям, постраждалим від російської агресії Житомирської та Київської областей, міста Тростянця та Лисичанська.
Освітяни Вирівського, Ясногірського навчальних закладів, жителі сіл Кам’яне-Случанське та Вири, церкви ХВЄ с.Вири та Ясногірка забезпечили збір та випічку продуктів харчування, власники автотранспорту здійснили доставку їх до місця призначення.

Жителі села Чабель зібрали продукти харчування та готову продукцію (хлібобулочні вироби, тушонку, каші, вареники), одяг та матраци та транспортом представника релігійної громади доставили гуманітарну допомогу до м. Лисичанськ та його околиць воїнам ЗСУ та цивільному населенню.
Кожен із нас забезпечує свій внесок у загальну перемогу України.
Щира вдячність усім, хто працює й організовує, готує й доставляє, хто морально й матеріально підтримує ЗСУ, населення постраждалих районів держави.
Разом ми сила! На фронті і в тилу! Дякуємо нашим ЗСУ за наш спокій! Україна обов’язково переможе.
Слава Україні! Слава нашим героям!