Подяка за надану допомогу

Дата: 30.03.2022 21:27

Надійшла офіційна подяка від Місіонерської церкви «СУЛАМІТА» Української  церкви Християн Віри Євангельської з м.Києва.
Християни щиро дякують за ту пожертву у вигляді продуктів харчування, які привозять мешканці Вирівської громади на своїх приватних мікроавтобусах. Дуже приємно бачити, з якою любов’ю все приготовлено та оформлено.
Ми знаємо й віримо в те, що Бог в боргу не залишиться перед жодною людиною, яка вклала свої ресурси в милосердя та благодійність, тому що Бог установив закон сіяння й жнив, і Він пильнує його.
Слава Україні