25 день війни: як працювала впродовж цього часу Вирівська громада

Дата: 20.03.2022 17:13

Станом на 20 березня ц.р. Вирівською сільською радою здійснено відправлення у волонтерські центри, військову частину, в тероборону, Нацгвардію, ЗСУ, в Рівненський волонтерський центр, мм.Бучу, Київ, Харків, Білу Церкву, Бородянку, на Волинь, прикордонникам 45 бусів з продуктами харчування, консервованою продукцією, теплим одягом, речами, медикаментами, засобами гігієни, батарейками, ліхтариками, продукцією заморозки (вареники, пельмені, налисники), речами для новонароджених у пологовий будинок у Київській області.

15 березня передано допомогу м. Дебальцево і прикордонникам, тушонку, берці, форму, долучилися старостати, прихожани храмів та Будинків Молитви громади.

Через віруючих ХВЄ активно відправляємо зібрану допомогу до Бучі, Білої Церкви, Києва, Харкова, де йдуть бойові дії.

18 березня відправлено бус із маскувальними сітками, теплими речами та засобами гігієни нашим прикордонникам.

Інша частина гуманітарної допомоги для амбулаторій та ФАПів Вирівської громади надійшла від друзів із Польщі – друзів із Нового Двору Гданський.

Жителі нашої громади, кожного населеного пункту долучаються до збору продуктів харчування, речей, засобів гігієни, які ми відправляємо по призначенню.

Здійснено перерахунок коштів на потреби ЗСУ.

Відправлено малюнки школярів громади для підтримки бойового духу та вдячності на передову воїнам ЗСУ.

Щоденно координуємо роботу й особовий склад добровільного формування, осіб, які чергують на пунктах спостереження громади.

Ведемо облік та надаємо допомогу вимушеним переселенцям, які прибули на територію Вирівської ТГ.

Співпрацюємо із волонтерськими центрами та релігійними організаціями із забезпечення переміщених осіб одягом, продуктами харчуванням та паливом (дровами). Наразі вже зареєстровано 212 вимушених переселенців, з них 55 дітей, які проживають у сім’ях.

Контролюємо надання послуг населенню маршрутного сполучення між громадою та райцентром.

Щоденно забезпечуємо потреби ЗСУ та ТРО. За цей час передали чотири транспортні одиниці.

Проводимо моніторинг наявності та вартості паливо-мастильних матеріалів на АЗС с.Федорівка, забезпечення аптек медикаментами – орієнтовно на 85-90 %, та магазинів продуктами, де реалізація алкоголю заборонена (крім пива).

У ЗДО щодня готуємо гарячі обіди для тероборони.

З 10 березня через центр збору та видачі одягу для внутрішньо переміщених осіб забезпечуємо за потребою одягом сім’ї.

Місцевими волонтерами пошито 7 сумок-аптечок для потреб ЗСУ та 5 синьо-жовтих прапорів для Сил спротиву.

Наразі маємо нагальну потребу в матеріалах для пошиття: кордура/каучук, нитки, фурнітурі.

Члени тероборони та сил спротиву цілодобово несуть варту на визначених блок-постах та спостережних пунктах громади. Старости округів також цілодобово патрулюють у населених пунктах громади. Триває чергування на об’єктах критичної інфраструктури для забезпечення життєдіяльності громади.

Сьогодні байдужих, сторонніх немає, всі працюємо на перемогу, на робочих місцях, вдома, молитвою, прийомом переселенців, матеріальною підтримкою ЗСУ, охороною спокою громадян, захистом цілісності України.  Разом – ми обов'язково переможемо.

Спасибі Вам усім! Ми не віддамо свою землю, свою державу.

Все буде Україна!