До уваги внутрішньо переміщених осіб

Дата: 20.03.2022 11:33

Внутрішньо переміщеним особам із інших регіонів України, які прибули на територію Вирівської сільської ради згідно розрпорядження начальника районної військової адміністрації Олександра КОХАНА №13 від 15.03.2022 на виконання рішення ради області від 02.03.2022 року у Сарненському районі військовозобов'язаним особам віком від 18 до 60 років потрібно стати на військовий облік:

1) Вирівської сільської ради (с. Вири, вул. Центральна, 2-а)

2) Селищенського старостинського округу (с. Селище, вул. 40-річчя Перемоги, 2)

3) Кам'яне-Случанського старостинського округу (с. Кам'яне-Случанське, вул. Шевченка, 1)

4) Чудельського старостинського округу (с. Чудель, вул. Миру, 1)

При собі мати особисті документи (паспорт, індифікаційний код та військовий квиток).

Просимо сприймати з розумінням, це потрібно для обліку руху населення. Крім того, в подальшому переселенці отримають довідки внутрішньо переміщених осіб, а у  майбутньому - допомоги та пільги.

Також батьки дітей шкільного віку можуть звернутися дло закладів освіти Вирівської сільської ради для написання заяв на долучення дітей до навчання або зарахування до закладу.