Допомога online

Дата: 17.03.2022 14:40

В Україні при узгодженні з #Міністерствосоціальноїполітики України запущено сайт dopomogaua.info. Він створений для усіх, хто потребує допомоги, а також хто може її надати. Тому всі ініціативи, розміщені на ньому, поділені на ці дві категорії.

Сайт налічує понад 100 різноманітних ініціатив, які структуровані за різними видами допомоги. Це – найповніший на сьогодні сайт-агрегатор в Україні. Коли з’являтимуться нові ініціативи щодо гуманітарної допомоги людям, сайт буде поповнюватися ними.

Dopomogaua.info – швидкий пошук інформації про надання та отримання допомоги у часи війни.