Дайджест новин

Дата: 14.03.2022 20:18

Відбулося засідання позачергової сесії

14 березня 2022 року відбулося засідання позачергової сесії Вирівської сільської ради 8 скликання, на якому були присутні 18 сільських депутатів, шестеро з яких долучилися в режимі конференц-зв’язку. На порядку денному було обговорено внесення змін до рішення Вирівської сільської ради від 24.12.2021 № 549 «Про затвердження змін до цільових програм місцевого значення на 2022-2025 роки, питання використання транспортних засобів та матеріальних цінностей під час воєнного стану, внесення змін до бюджету Вирівської сільської територіальної громади на 2022 рік, делегування деяких повноважень виконавчому комітету Вирівської сільської ради, внесення змін до рішення Вирівської сільської ради від 24.12.2021 № 194 «Про  призначення уповноваженої особи  з публічних закупівель  та відповідальною за організацію і проведення процедур закупівлі  у виконавчому комітеті Вирівської  сільської ради».

По зазначених вище питаннях було прийнято відповіді рішення.

Робота комунальників

Комунальники громади розчистили узбіччя на повороті автошляху Т1811 на відрізку Вири-Гранітне. За допомогою телескопічного навантажувача комунального підприємства «Вири-Сервіс» продовжується вирівнювання поверхні проблемних ділянок автошляхів громади.

Медикаменти для амбулаторій та ФАПів

Доставлено нову партію гуманітарної допомоги – медичні препарати для амбулаторій та ФАПів громади.

Відправлено гуманітарну допомогу

Сьогодні передали допомогу до м. Дебальцево і прикордонникам – тушонку, берці, форму, малюнки наших дітей  за мир та перемогу. До акції долучилися Селищенський старостинський округ, прихожани храму в с.Селище та мешканці с. Вири.

Забезпечуємо гарячим харчуванням військових. Передали транспортні одиниці військовим. Мешканці сіл продовжують заготовляти пиріжки, вареники, налисники для відправки військовим в зону бойових дій.

Разом – ми зможемо більше!