Звернення Вирівського сільського голови

Дата: 09.03.2022 18:54

Дорогі жителі Вирівської громади!

Продовжується 14-та доба протистояння українського народу російському воєнному вторгненню.

Щодня усі жителі нашої громади долучаються до волонтерської роботи: плетуть сітки, готують їжу, створюють умови для проживання вимушено переміщених осіб, збирають допомогу для територіальної оборони та військових, здійснюють перерахунки коштів для ЗСУ, організовують допомогу в облаштуванні блокпостів територіальної оборони, проводять збір теплого одягу, ковдр, матраців, ліків, збирають продуктові набори, засоби гігієни, бушлати, каремати, одяг та, завдячуючи жителям нашої громади, які мають транспорт, ми оперативно відправляємо у волонтерські центри, Збройним Силам України, мешканцям міст, де відбуваються бойові дії. Дитсадки організовують гаряче харчування для військових.

Фельдшерсько-акушерські пункти та лікарські амбулаторії громади забезпечені медикаментами першої необхідності.

Станом на сьогодні 6200 мешканців громади поставили свій підпис та підтримали звернення про закриття неба над Україною.

Дякуємо всім за згуртованість. Разом ми переможемо!

Слава Україні!