Відправлено волонтерську допомогу

Дата: 05.03.2022 14:04

Дякуємо жителям Вирівської громади, власникам торгівельних магазинів, приватним підприємцям за надані сьогодні продукти харчування та транспортування до волонтерського центру в м.Рівне.

Зібрано волонтерську допомогу дітям переселенців.

Щира вдячність усім від військової частини м.Сарни, до якої вчора було доставлено гуманітарну допомогу, зібрану в нашій громаді.

Дякую всім за оперативність та щирість у вирішенні багатьох питань, за Ваші добрі справи та слова. Не розслабляймося, страх нас не повинен сковувати. Гуртуймося, об'єднуємося, але щоб не вигоріти та не втомитись, а набратись сил і рухатися вперед.

По всій країні волонтери шиють українські стяги, населення виходить із прапорами. Поки росіяни сидять вдома і мовчазно «схвалюють» продовження війни. Ми також маємо показати, що ми українські села і це наша земля.

Нехай російський окупант знає, ми тут його не чекаємо! Нехай іде в свою країну!

Сільська рада працює щоденно. Слава Збройним Силам України! Слава Україні!

Вирівський сільський голова                       Сергій ОПАЛЬКО