Відбулася нарада із заступниками директорів

Дата: 21.02.2022 14:35

21 лютого 2022 року в Будинку культури с.Вири відбулася нарада із заступниками директорів із господарської частини (завідувачами господарством) закладів освіти Вирівської сільської ради. Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Людмила МАКРИЦЯ обговорила із присутніми питання забезпечення чіткого обліку матеріальних цінностей, майна, меблів, інвентарю та забезпечення їх використання та зберігання в порядку, встановленому законодавством, приведення до належного стану ведення інвентарного обліку майна у закладах освіти, інвентаризації майна, своєчасного складання звітів, здійснення поточного контролю за технічним та санітарним станом приміщень та інших споруд, території відповідно вимог норм і правил безпеки життєдіяльності, організацію роботи обслуговуючого персоналу, організацію проведення ремонтів приміщень, споруд, меблів, інвентарю, питання пожежної безпеки (контролю за засобами пожежогасіння), проведення роботи з благоустрою, озеленення, й прибирання території, дотримання вимог охорони праці та інструктажів з даного питання.

По підсумках наради було прийнято відповідні рішення по організації виконання.