Відбулося засідання сесії Вирівської сільської ради

Дата: 16.02.2022 17:54

16 лютого 2022 року в Будинку культури с.Вири відбулося засідання тринадцятої сесії Вирівської сільської ради, на якому були присутні 18 із 21 сільських депутатів.

На засіданні було затверджено звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку  Вирівської сільської ради за 2021 рік, звіт  про виконання бюджету Вирівської сільської територіальної громади за 2021 рік, внесено зміни до бюджету Вирівської сільської територіальної громади  на 2022 рік, схвалено рішення про створення «Центру надання адміністративних послуг» Вирівської сільської ради, затверджено план роботи Вирівської сільської ради на 2022 рік, Cтатут Вирівської сільської територіальної громади та інші питання, які були оприлюднені на офіційному сайті.

По всіх питаннях було прийнято рішення, з якими можна ознайомитися на офіційному сайті (посилання).