Дайджест новин

Дата: 15.02.2022 18:54

Відбулося засідання виконавчого комітету

15 лютого 2022 року секретар Вирівської сільської ради Світлана ВЕЛИЧКО провела засідання виконавчого комітету, на порядку денному якого було схвалено звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Вирівської сільської територіальної громади за 2021 рік, звіт про виконання бюджету Вирівської сільської територіальної громади  за 2021 рік, погоджено план роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту Вирівської сільської ради на 2022 рік, звіт про роботу служби у справах дітей Вирівської сільської ради за 2021 рік, схвалено надання матеріальної допомоги на лікування малозабезпеченим громадянам та на поховання деяких категорій осіб та рішення виконавчого комітету сільської ради, що були прийняті, видані між засіданнями виконавчого комітету в період з 14.01.2022 по 14.02.2022 року.

По зазначених вище питаннях було прийнято відповідні рішення.

Навчання з цивільного захисту

16 лютого 2022 року в Чудельській ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено навчання з цивільного захисту для працівників та учнів закладу освіти.