УВАГА! ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 09.02.2022 12:12

Відповідно до розпорядження сільського голови від 04 лютого 2022 року № 8  засідання тринадцятої сесії Вирівської сільської ради відбудеться 16 лютого 2022 року о 12 годині  за орієнтовним порядком денним:

- Про затвердження звіту  про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку  Вирівської сільської ради за  2021 рік.

- Про затвердження звіту  про виконання бюджету Вирівської сільської територіальної громади за 2021 рік.

- Про внесення змін до бюджету Вирівської сільської територіальної громади  на 2022 рік.

- Про скасування рішення № 267 від 16.04.2021 року  «Про створення відділу «Центр надання  адміністративних послуг».

- Про створення «Центру надання адміністративних послуг» Вирівської сільської ради.

- Про затвердження плану роботи Вирівської сільської ради на 2022 рік.

- Про затвердження Cтатуту Вирівської сільської територіальної громади.

- Про затвердження переліку першого та другого типу об?єктів оренди комунальної власності.

- Про  внесення змін до рішення Вирівської сільської ради від 05.11.2021 року № 486.

- Про внесення змін до Статуту закладу дошкільної освіти «Казка» с. Чудель Вирівської сільської ради Сарненського району  Рівненської області та про делегування деяких повноважень виконавчому комітету Вирівської сільської ради.

-  Про затвердження акту приймання-передачі комісії з реорганізації юридичної особи закладу дошкільної освіти  «Сонечко» з короткотривалим  перебуванням дітей загального розвитку с. Кам?яне-Случанське   Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області.

- Про передачу майна  з балансу Вирівської сільської ради на баланс комунальних підприємств та закладів Вирівської сільської ради

- Про внесення змін до Статуту  комунального підприємства «Вири-Сервіс» Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області.

- Про затвердження  Переліку природоохоронних заходів для фінансування з місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища Вирівської сільської ради.

- Про затвердження Договору про передачу  об?єкта  (об?єктів) розподільчих  електричних мереж та акта приймання-передачі основних засобів.

- Про надання дозволу на списання комп?ютерної техніки закладам освіти Вирівської сільської ради .

- Про погодження внесення змін до штатного розпису ЗДО «Віночок» с. Гранітне Вирівської сільської ради.

- Про створення органу приватизації житлового фонду .

- Про дострокове припинення повноважень депутата сільської ради VІІІ скликання СЕРГІЙЧУК Аліси Василівни.

- Про затвердження генерального плану з планом зонування території населеного пункту Зарів’я Сарненського району

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані  з користуванням надрами

- Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу гр. Царуку Дмитру Миколайовичу на території Вирівської сільської територіальної громади

- Про  надання  земельної ділянки в оренду ТОВ «Айлонг Еволюшн» на території  Вирівської сільської територіальної громади