Про засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Вирівської сільської ради

Дата: 07.02.2022 19:17

07 лютого 2022 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Вирівської сільської ради, на якому було обговорено результати пошуку житла трьома дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, яке вони можуть придбати за кошти державної субвенції.

Як повідомлялося раніше, обсяг грошової компенсації складає 1 282 377 грн., кожному з претендентів по 427 459 грн.

Представниками комісії попередньо було проведено обстеження підібраного житла в смт.Оржів (Рівненський р-н), с.Здовбиця (Рівненський р-н) та с.Селище (Сарненський р-н) на предмет відповідності вимогам щодо житлових приміщень для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Проведено попередню перевірку документів на житло на відповідність чинному законодавству. Житло, яке буде придбано за кошти державного бюджету, не може бути відчужено протягом десяти років.

Після остаточної юридичної експертизи претенденти зможуть придбати собі житло на виділену субвенцію.