Зустріч із представниками UNICEF

Дата: 03.02.2022 10:56

28 січня 2022 року відбулася зустріч сільського голови Сергія ОПАЛЬКА із представниками Дитячого фонду ООН UNICEF Світланою КІСІЛЬОВОЮ та Оксаною КРАВЕЦЬ.

На зустрічі були присутні секретар сільської ради Світлана ВЕЛИЧКО, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана УСИК, директор  КНП "Центр ПМСД" Вирівської сільської ради Віктор ХОМИЧ, медичний директор КНП "Центр ПМСД" Вирівської сільської ради Тамара ДУБИЦЬКА, завідувач Амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с.Ясногірка Інна ОПАЛЬКО, директор Вирівської ЗОШ І-ІІІ ст. Олена ВОЗНЮК, директор Чабельської гімназії Лариса ЄЛЕНЕЦЬ та ін.

У ході зустрічі поділися думками щодо покращення здоров'я жителів громади, особливо в частині  підвищення рівня щеплення у дітей у відповідності до календаря щеплення.

Після обговорення питань щодо ситуації навколо спалаху поліомієліту на Рівненщині, захисту від паралічу дітей, як не отримали щеплення від поліомієліту, було проведено виїзний огляд Амбулаторій загальної практики сімейної медицини в с.Вири та в с.Ясногірка,  напрацьовано дорожню карту подальших спільних дій та заходів.

Корисні матеріали, які допоможуть захиститися від поліомієліту:

1. Нагадування про Національний календар профілактичних щеплень

2. Як захистити дитину від паралічу, спричиненого поліомієлітом?

3. Коли щеплювати дитину від поліомієліту

4. Яка різниця між вакцинами ІПВ і ОПВ.

5. ВІДЕО про людину, яка перенесла поліомієліт у дитинстві (Закарпаття).