З 27 січня на Рівненщині встановлюється «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки

Дата: 25.01.2022 15:27

Упродовж минулої доби в області виявлено понад 800 нових випадків захворювання на COVID-19. Від ускладнень померло дев’ять людей. В регіоні три дні поспіль перевищені коефіцієнт виявлення випадків інфікування та динаміка госпіталізацій.

Зважаючи на це, рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, починаючи з 27 січня на Рівненщині встановлюється «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки.

Діятимуть обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для цього рівня.

За словами голови Рівненської ОДА Віталія Коваля, суттєво збільшилася захворюваність у школах. Наразі 162 заклади освіти вже працюють дистанційно, на два тижні в онлайн будуть переведені усі школи.

Таким чином, рішенням обласної комісії рекомендовано перевести усі заклади школи на дистанційну форму навчання. Будуть розгорнуті усі наявні для лікування коронавірусних хворих ліжка. Робота культурних закладів, громадського харчування і торгово-розважальних центрів буде можлива лише за наявності зелених ковід-сертифікатів у 100% співробітників та відвідувачів.

Шановні жителі Вирівської громади! Бережіть себе і своїх близьких! Дотримуйтеся карантинних вимог!