Відзначення призерів конкурсу «Найкреативніший Сніговик» Вирівської громади

Дата: 21.01.2022 11:25

У  конкурсі «Найкреативніший сніговик» Вирівської громади, який проводився з 10 по 18 січня 2022 року, взяло участь 27 конкурсантів. Усі надіслані фото учасників із конкурсними сніговиками були розміщені на офіційному сайті, відбулося громадське голосування за участю 143 респондентів, за результатами якого було визначено переможців.

19 січня 2022 року заступник з питань діяльності виконавчих органів Світлана УСИК вручила від імені очільника громади подарунки школярам 3 й 4 класів Вирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – за ІІІ призове місце. 20 січня 2022 року сільський голова Сергій ОПАЛЬКО передав через старост Романа ТИШКОВА та Галину ПЕТРОВЧУК нагороди для вручення за І місце Величко Мирославі та її сестрі Діані - переможцям із с.Кам’яне-Случанської гімназії та за ІІ місце Антонюк Олександрі й Сергійчук Дарині, ученицям Чудельської ЗОШ І-ІІІ ст. 21 січня очільник громади привітав учнів 11-Б класу Ясногірської ЗОШ з І місцем у конкурсі та вручив їм подарунки.

Вітаємо переможців, бажаємо здоров’я, натхнення й подальших перемог!