Привітання голови громади з Днем Соборності України

Дата: 21.01.2022 19:39

22 січня, ми вкотре відзначаємо День Соборності України – річницю ухвалення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, завдяки якому Україна постала як єдина соборна держава!

І вкотре нашим воякам доводиться відстоювати незалежність Української державності, яка розпочалося з 22 січня 1919 року. Ми боронимо рідну землю від агресора, ціною людських життів. Від згуртованості кожного із нас залежить подальший шлях України до демократичних перетворень, ствердження таких європейських цінностей, як свобода, гідність і суверенітет.

Сьогодні в Україні багато проблем та невирішених питань, але подолати їх можливо тільки з розумінням того, що ми – єдині. Лише в єдності – сила, це обов’язкова передумова незламному супротиву зовнішнього агресора, запорука успішного розвитку української державності.

Хай розум, воля і любов єднає всіх нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, вільної, неподільної і могутньої України.

У День Соборності України бажаю Вам добра та щастя, здоров’я та наснаги!

Миру вам і Божої Благодаті!

З повагою,

сільський голова                             Сергій ОПАЛЬКО