Снігова майстерня

Дата: 13.01.2022 18:15

13 січня 2022 року школярі молодших класів Вирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів долучилися до зимової акції «Найкреативніший сніговик». Під час перерв між уроками, попри холодну погоду та мороз, завзяті дітлахи підійшли до справи зі всією серйозністю. Їхня метушня біля адміністративного приміщення Вирівської сільської ради викликала інтерес як відвідувачів, так і адміністрації, яка запросила зимових майстрів погрітися на філіжанку чаю. Після уроків справу було доведено до логічного кінця і тепер сніговий Гаргантюа зустрічатиме Старий Новий рік!

Зі святом Вас!