Привітання сільського голови з Різдвом Христовим

Дата: 06.01.2022 08:08

Шановна громадо! Дорогі земляки!

Від усього серця вітаю всіх вас із Різдвом Христовим!
Протягом тисячоліть це свято надихає на благі починання й добрі справи, служить єднанню мільйонів людей на основі спільних цінностей:
турботи про ближнього, миролюбності, віротерпимості, співчуття.
Жодні скорботи, незгоди, гоніння та муки не змогли погасити вогню живої віри – того міцного духовного фундаменту, що сформував душу і характер нашого народу.
У ці благовісні дні всі ми по-особливому, сповнені любові до своїх рідних, до своєї землі, усією громадою долучаємося до надзвичайно важливої, важливі події для кожного з нас, для наших родин, для нашого народу, яка змінила історію цілих цивілізацій, подія ця – народження Спасителя.
Свято Різдва несе радість у кожну сім'ю, у кожну домівку й однаково зігріває всіх християн світу, незалежно від того, до якої нації чи віросповідання вони належать і які погляди поділяють.
Подаруймо найдорожче і найцінніше – тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким і рідним.
Хай Різдвяна зоря запалить у нас вогонь надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії.Хай в кожній родині панує мир і спокій, любов, радість, святковий настрій.
Христос народився! Славімо його!

З повагою,
Вирівський сільський голова                                Сергій ОПАЛЬКО