Про діяльність депутатів Вирівської сільської ради в 2021 році

Дата: 04.01.2022 15:16

Депутат  ради є представником інтересів територіальної громади, який відповідно до Конституції України і Закону  України «Про місцеві вибори» обирається на основі загального, рівного, прямого виборчого права шляхом таємного голосування на строк, встановлений Конституцією України. Саме від депутатів виборці очікують діяльності на благо усієї громади, щоденної активної праці, втілення системності і комплексності у вирішенні нагальних спільних завдань, адже законом і людським вибором на них покладено організовувати і забезпечувати поступ у підвищенні якості життя усіх і кожного.

До загального складу Вирівської сільської ради   обрано 22 депутативід ПП «СЛУГА НАРОДУ» - Бодашко Яна Олександрівна, Величко Світлана Вікторівна, Жук Тарас Нораїнович; від ПП «ЗА  МАБУТНЄ» -Ковальчук Микола Володимирович, Савін Роман Михайлович, Згурський Віталій Валерійович; від   ПП ВО «БАТЬКІВЩИНА» - Єленець Лариса Іванівна, Євгейчук Оксана Тарасівна, Ревич Оксана Григоріівна, Згурський Ярослав Володимирович, Сергійчук Аліса Василівна, Савчук Володимир Олександрович, від  ПП « Сила і Честь» – Боровик Володимир Іванович, Горобей Анатолій Михайлович, Усач Василь Васильович; від ПП « Партія розвитку громад» - Гандзюк Роман Сергійович; Самовисуванці – Мельник Жанна Дмитрівна,   Фурман Людмила  Миколаївна, Пачесний Володимир Анатолійович,  Абрамчук Любов Анатоліївна,  Парфенюк Валентина Андріївна.

З числа депутатів утворено 4 постійні  депутатські комісіЇ,  до складу яких увійшли депутати ради:

• комісія з питань прав людини, законності, з депутатської діяльності, етики, регламенту та гуманітарних питань:  Єленець Лариса Іванівна
    ( голова комісії),  Гандзюк Роман Сергійович, Абрамчук Любов Анатоліївна, Горобей Анатолій Михайлович, Боровик Володимир Іванович, Сергійчук Аліса Василівна;
  • комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва: Ревич Оксана Григорівна ( голова комісії), Жук Тарас Нораїнович, Парфенюк Валентина Андріївна, Пачесний Володимир Анатолійович, Євгейчук Оксана Тарасівна, Фурман Людмила Миколаївна;
  • комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою: Голова постійної комісії – Ковальчук Микола Володимирович ( голова комісії), Згурський Віталій Валерійович, Савін Роман Михайлович, Згурський Ярослав Володимирович, Бодашко Яна Олександрівна;
  • комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту: Савчук Володимир Олександрович ( голова комісії), Мельник Жанна Дмитрівна, Усач Василь Васильович.

Впродовж першого року роботи Вирівської сільської ради  VIII скликання  проведено  17 засідань  сесії  ради, з них  3 -  позачергових, на яких прийнято  575  рішень  із різних сфер  та галузей   життєдіяльності громади.

Між пленарними засіданнями ради проведено засідання постійних комісій ради.

Серед  форм взаємодії депутата та громади  відіграє чи не найголовнішу роль прийом громадян та звітування про свою роботу, адже  це дозволяє не лише побачити результати роботи депутата, але й дає змогу дати йому доручення виборців з питань, що випливають з потреб відповідного виборчого округу чи територіальної громади загалом. Депутат  ради періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов’язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об’єднаннями громадян ( стаття 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад») https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/93-15

Сподіваюсь, що діяльність ради та її депутатського корпусу у новому році наповниться плідною працею та змістовними рішеннями, котрі сприятимуть розвитку нашої Вирівської сільської територіальної  громади. Адже у цьому полягає якість депутатської роботи, яку, переконана, гідно оцінять виборці.

Секретар   ради                                  Світлана Величко