Новорічне привітання

Дата: 31.12.2021 10:52

Шановні жителі Вирівської громади,

приватні підприємці і керівники установ та організацій,

працівники колективів закладів освіти,

культури та охорони здоровя, комунальних закладів,

депутати, члени виконавчого комітету

та працівники апарату Вирівської сільської ради,

друзі, колеги, партнери-прихильники!

Ось і добігає завершення 2021 рік. Ми разом з Вами пройшли цей рік, пережили багато приємних подій і декілька сумних дат. У процесі децентралізації влади нашій команді вдалося налагодити роботу ради, сформувати її структуру, підібрати кваліфіковані кадри та створити старостинські округи. Звичайно, ще не всі задуми втілені, але ми розпочали будівництво школи у Вирах, налагоджуємо благоустрій, розробили проектно-кошторисну документацію на ремонт основних доріг громади. Обіцяне слово буде дотримане і ми докладемо всіх зусиль для створення належних умов для навчання та виховання дітей, забезпечення  життєдіяльності громади, розвитку кожного населеного пункту.

Ми разом з Вами працювали над втіленням наших планів і задумів, разом дбали про розвиток нашої громади. Завдячуючи платникам податків за наповнення бюджету ради, за створення робочих місць, за прозоре ведення бізнесу, нам спільно вдалося реалізувати заплановане.

На 2022 рік у нас є амбітні плани, викладені у програмі соціально-економічного та культурного розвитку громади, які ми спільно з Вами будемо втілювати в життя.

У новому році я бажаю Вам не зупинятися на досягнутому, подальших перемог і нових звершень, світлого щастя і доброї дороги до успіху, здійснення заповітних бажань і щирих сподівань!

Нехай щастя загляне у віконце Вашої домівки, наповнить радістю Вашу родину, запалить вогник мрій та бажань! Бажаю, щоб ці мрії збулися, щоб кожен день наступного року був рясним на любов і доброту, взаєморозуміння й повагу, а смугастий тигр приніс Вам багато добрих і чарівних моментів.

Будьмо патріотами нашої держави, патріотами нашої громади! Бо ж ми – українці – розумні, сильні й талановиті. Повіримо в себе, підтримаємо один одного, згуртуймося навколо спільної мети. Разом ми здатні творити дива!

З Новим Роком!

З повагою,

Вирівський сільський голова                                               Сергій ОПАЛЬКО