ІІ етап XXІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом "Об'єднаймося ж, брати мої"

Дата: 30.12.2021 12:03

Серед закладів загальної середньої освіти нашої громади відбувся ІІ етап XXІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої».

На конкурс було представлено 12 робіт з шести закладів загальної середньої освіти громади (Селищенської гімназії, Федорівської гімназії, Кам’яне-Случанської гімназії, Чабельської гімназії, Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Вирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів) за такими номінаціями: «Література», «Історія України і державотворення», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво».

Варто зазначити, що всі роботи відповідали тематиці конкурсу, а теми, зображені в них, – актуальні. Кожна робота присвячена українським добровольцям, які за покликом серця у важкий для нашої країни час стали на захист суверенітету територіальної цілісності України.

У підсумку місця розприділили таким чином:

І місце – Царук Назар, учень Чабельської гімназії, номінація «Образотворче мистецтво»;

І місце – Савин Вікторія Олександрівна – учениця Селищенської гімназії, номінація «Література»;

І місце – Примак Наталія, учениця Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів, номінація «Історія України та державотворення»;

І місце – Сидорчук Олександра, учениця Кам’яне-Случанської гімназії, номінація «Історія України та державотворення»;

ІІ місце – Примак Наталія, учениця Вирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, номінація «Література»;

ІІ місце – Мелещук Анна, учениця Федорівська гімназія, номінація «Література»;

ІІ місце – Кузьмич Катерина, учениця Вирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, номінація «Образотворче мистецтво»;

ІІ місце – Росоха Ангеліна, учениця Чабельської гімназії, номінація «Образотворче мистецтво»;

ІІ місце – Ковтун Юлія, учениця Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів, номінація «Образотворче мистецтво»;

І місце – Вознюк Юрій, учень Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів, номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»;

ІІ місце – Коток Мирослава, учениця Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів, номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»;

ІІІ – Петровська Інна, учениця Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів, номінація «Література».

Вітаємо переможців конкурсу, бажаємо подальших перемог у ІІІ етапі. Висловлюємо подяку педагогам за належну підготовку учнів!