Новорічна громада

Дата: 29.12.2021 17:50

Шановні жителі Вирівської сільської ради!

За вікном сніжок летить, вітром завиває,

А до нас веселе свято в гості поспішає!

Нещодавно у закладах освіти та культури нашої громади за підтримки Вирівського сільського голови Сергія ОПАЛЬКА відбулася ціла низка заходів, присвячених прийдешнім новорічним святам.

Насамперед, це День святого Миколая 17 грудня у Будинку культури с.Вири для дітей пільгової категорії: сиріт, дітей з обмеженими фізичними можливостями, дітей воїнів АТО.

Вирівською сільською радою за активної участі працівників закладів культури 20 грудня проведено передноворічне свято для обдарованих дітей, що проживають на території громади і мають здобутки й відзнаки в конкурсах та олімпіадах обласного та всеукраїнського рівнів. Дітям було запропоновано яскраві незабутні програми, що складалися із запалювання вогників на ялинці, пісень і танців із аніматорами Зайчиком, Томом, Білим Ведмедиком та Песиком. Діти веселилися й раділи від хороводів, вікторин, конкурсів читання віршів, естафет із перевдяганням та повітряними кульками, баталій зі сніговими кульками, залюбки беручи участь у запропонованих іграх, а солодкі подарунки від ТОВ "ККНК "Технобуд", ТОВ "Вирівський кар'єр" і ТОВ "Вирівський гранітний кар"єр" не залишили байдужими нікого.

Фото без описуФото без опису

Крім того, одночасно з цими заходами Святі Миколаї зі своїми помічниками – янголами та сніжинками, завітали й до навчальних закладів громади.

Фото без описуЦими днями свято новорічної ялинки проходять у дитсадочках "Берізка", "Віночок" та "Казка" – новорічне диво у самому розпалі!

Тому що Новий рік – це свято для всіх. І дорослі і малі під Новий рік чекають дива, щедрих дарунків, сповнення заповітних мрій і задумів. Кожен із нас хоче вірити в те, що новорічні бажання сповняться. Ми заряджаємося вогнем віри, надії та любові, наснагою, оптимізмом та невичерпною енергією.

Однак, щоб ці мрії збулися, щоб кожен день наступного року був рясним на любов і доброту, взаєморозуміння й повагу, потрібно докласти чимало власних зусиль. І починати потрібно вже сьогодні. Не будемо чекати, давайте разом створимо новорічну атмосферу в громадських місцях та у Ваших закладах: підприємствах, установах, організаціях, житлових будинках, торгівельних та ресторанних закладах. Нехай і наші домівки стануть яскравішими, аби до Вирівської громади прагнув гість не лише з України, а й із закордону!

Озирнімося довкола, наші близькі й віддалені сусіди (Клесівська селищна та Корецька міська ради) вже показали напрям розвитку своїх громад.

А хіба нам це не під силу?

Закликаємо Вас долучитися до святкового оформлення й спільно створити новорічну атмосферу у Вирівській громаді!