Привітання з Католицьким та Лютеранським Різдвом Христовим

Дата: 25.12.2021 14:41

Вітаю всіх християн західного обряду зі світлим святом Різдва Христового, яке відзначається 25 грудня!
Щороку яскрава Різдвяна зірка сповіщає про прихід свята, якого чекають цілий рік, як дорослі так і діти, що несе кожному з нас добрі новини, зміни на краще, здійснення мрій та бажань. Цей день відзначається на честь народження божественного сина, який викупив гріхи людей своєю смертю і вже більше двох тисяч років несе людству віру в краще майбуття, надію на торжество добра над злом, любов до ближнього та послане Сином Божим зцілення і спасіння.
Кожен із нас бажає, щоб якомога швидше в кожну українську домівку прийшов мир. Згадаймо сьогодні, що мир починається з нас, з нашого прийняття один одного, поваги, з нашого вміння любити.
Давайте у це світле свято забудемо про чвари. Адже це – вечір згоди і єднання.
З сердечною теплотою бажаю добра, злагоди і любові Вашим родинам! Нехай збудуться найзаповітніші мрії.
Небо і земля торжествують – Христос Рождається. З цим світлим святом вітаю усіх людей громади. Нехай Різдво буде радісним, нехай кожна родина збереться разом і в добрі, злагоді та мирі славить Добру Новину!
Гарних Вам і радісних різдвяних свят!

Вирівський сільський голова                       Сергій ОПАЛЬКО