Прийом громадян начальником Сарненського відділу головного управління Пенсійного фонду України

Дата: 23.12.2021 20:03

23 грудня 2021 року в адмінприміщенні Вирівської сільської ради начальник Сарненського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) головного управління Пенсійного фонду України Рівненської області Єлісеєва Т.О. провела виїзний прийом з актуальних питань пенсійного законодавства, порядку призначення пенсій різних видів, головних факторів, які справляють визначальний вплив на обчислення розміру пенсійної виплати, надала жителям громади індивідуальні консультації.