Засідання постійних комісій сільської ради

Дата: 23.12.2021 19:54

23 грудня 2021 року відбулися засідання постійних депутатських комісій, на яких було розглянуто усі питання, які виносилися на порядок денний, та прийнято рішення винести їх розгляд на чергове сесійне засідання Вирівської сільської ради 23.12.2021 року, зокрема, «Програму соціально-економічного та культурного розвитку Вирівської сільської ради на 2022 рік», цільові програми місцевого значення на 2022 рік, бюджет Вирівської сільської територіальної громади на 2022 рік, Положення про Молодіжну раду при Вирівській сільській раді, встановлення плати для батьків за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти, передачу комунального майна Вирівської сільської ради в господарське відання та на баланс КНП «ЦПМСД» Вирівської сільської ради, питання, що стосуються землеустрою та ін.