Вручення продовольчих пакетів та новорічних солодощів

Дата: 23.12.2021 19:40

Упродовж 20-23 грудня 2021 року Вирівською сільської радою за підтримки ТОВ «ККНК «Технобуд», ТОВ «Вирівський кар’єр», ТОВ «Вирівський гранітний кар’єр», ТОВ «Селищенський гранітний кар’єр», Міжнародного благодійного фонду «Місія без кордонів», м.Сарни, сільським головою Сергієм ОПАЛЬКО, заступником сільського голови Світланою УСИК, старостами Андрієм КУЗЬМИЧЕМ, Галиною ПЕТРОВЧУК, Романом ТИШКОВИМ, спеціалістами сільської ради були вручені продовольчі пакети престарілим одиноким жителям громади та 250 новорічних подарунків дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування, дітям з інвалідністю, дітям учасників АТО і дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах, які проживають в населених пунктах громади.

Акція «Зроби новорічне диво. Не проходьте повз тих, хто потребує Вашої допомоги і підтримки! Добро робити легко.