Дайджест новин

Дата: 20.12.2021 20:51

Продовжується підсипка та грейдерування доріг

20 грудня 2021 року працівниками КП "Вири-Сервіс" продовжуються роботи з підсипки автодоріг громади у с.Вири. На наступний рік є перспектива включення цієї дороги, Т 1811 – дороги державного значення, для капітального ремонту. Дякуємо ТОВ «Вирівський кар’єр» в особі Юрія Горця за виділену щебеневу суміш для підсипки.

У с.Чабель здійснено підсипку та грейдерування доріг за підтримки ТОВ «Селищенський гранітний кар’єр» в особі Сергія Ткачука. Дякуємо за виділену щебеневу суміш та техніку!

Зупинка для громадського транспорту в с.Ясногірка

20 грудня 2021 року комунальниками громади було встановлено зупинку для громадського транспорту в с. Ясногірка по вул. Івана Мазепи,6.

Нарада з вчителями фізичної культури

20 грудня 2021 року сільський голова Сергій ОПАЛЬКО та спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Олена ЛЕХКОБИТ в актовій залі Будинку культури с.Вири провели нараду з вчителями фізичної культури закладів загальної середньої освіти Вирівської громади, на якій було проаналізовано стан і перспективи розвитку фізичного виховання школярів, необхідність придбання спортивного інвентарю, проведення реконструкції спортивних залів, облаштування вуличних ігрових майданчиків на території шкіл громади та просування здорового способу життя.