Привітання до Дня Святого Миколая

Дата: 19.12.2021 09:11

ЛЮБІ ДІТИ, ШАНОВНІ ДОРОСЛІ!

Знову до нас приходить довгоочікуване свято – день Святого Миколая, яке приносить до наших домівок світлу радість і добрі сподівання. У цей час маленькі діти з нетерпінням чекають дива. Знаючи це, Святий Миколай у ніч на 19 грудня приходить і кладе під подушку усім слухняним хлопчикам і дівчаткам чудові подарунки. За це його називають Чудотворцем.

День Святого Миколая – один із найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що защедрує наші оселі радістю, світлом і добрими сподіванками. З приходом цього дня кожен з нас очікує на маленьке диво, звершити яке під силу лише Святому. Особливі надії на Миколая покладають діти, а також ті, кого доля обділила своєю прихильністю, бо щиро вірять, що добрий і всесильний покровитель допоможе здійснити давню заповітну мрію. Шановні дорослі! Пам’ятаймо, що кожен з нас є своєрідним помічником Миколая. Освятімося найкращими людськими чеснотами, чистими помислами і благочестям. Поділімося своєю любов’ю, добром і щедрістю душі з ближніми, допоможемо їм відчути радість свята. Аби для цього справді казкового дня Святий Миколай завітав до кожної оселі, до кожної дитини.

Бажаю світлого щастя і доброї дороги до успіху, здійснення заповітних бажань і щирих сподівань, неймовірного щастя в житті та вірного кохання, міцного здоров’я, домашнього затишку та благополуччя рідній Україні!

З повагою,

Вирівський сільський голова                                     Сергій ОПАЛЬКО