День Святого Миколая у Вирівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 17.12.2021 20:42

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая.

Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая.

Нині ми пов’язуємо свято Миколая тільки з подарунками і часто навіть не здогадуємося про глибоке релігійне коріння та особливості відзначення цього свята нашими предками. Святий Миколай (або Ніколаус) – це реальна історична особа, візантійський єпископ, що прославився своєю любов’ю до дітей і допомогою бідним.

Щиро і таємно роздав свою велику спадщину бідним, бо поважав одне багатство – Милосердя. Цим заслужив нагороду у Бога: творити чудеса. Невидимою рукою Святий Миколай обдаровує нас і сьогодні.

День святого Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят. Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе Добро.

Цікаво та весело 17 грудня пройшло свято Миколая у Вирівській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. У кожен клас завітав Святий Миколай, учні колядували, співали різдвяні пісні.

Особливо дякували генеральному директору ТОВ «Вирівський кар’єр” Горцю Юрію Петровичу, який подарував усім солодкі смаколики, на які чекали усі учні.

Слайдшоу