День святого Миколая для дітей пільгової категорії

Дата: 17.12.2021 20:15

17 грудня 2021 року у спортивний зал Вирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів завітав святий Миколай, аби привітати дітей пільгової категорії, що проживають на території Вирівської громади, з прийдешніми зимовими святами.

Святкування розпочалося зі вступних слів секретаря Вирівської сільської ради Світлана ВЕЛИЧКО та заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлани УСИК, які від імені сільського голови побажали дітям солодких подарунків від Миколая та несподіваних чудес під час проходження зимових свят, щоб дітки росли гарними, мужніми й сміливими, були здоровими, щасливими, а у домівках було Боже благословення, тепло й затишок.

Присутніх розважали аніматори – казкові герої Зайчик і Тома. Невдовзі у відповідь на написані листи та на гучні заклики дітей і ведучих дійства з’явився Святий Миколай у супроводі білих янголів.

Ігрово-розважальна програма розпочалася із запалювання вогників на ялинці й продовжилася піснями, танцями, хороводом, вікториною, конкурсом читання віршів, естафетами з перевдяганням та повітряними кульками, баталією зі сніговими кульками. Від таких активностей і діти і дорослі були в повному захваті.

Фото без описуФото без описуФото без опису
Упродовж святкування дітлахи проходили майстер-клас завідувача Публічної бібліотеки с.Вири Юлії Мулявко по підготовці ручних прикрас для різдвяної ялинки. Учні виготовили власноруч фігурки та прикрасили ними новорічне диво.

На завершення кожному із дітей пільгової категорії, адже вони були чемними й слухняними, було вручено різдвяні подарунки – солодощі від ТОВ «ККНК «Технобуд».

Фото без описуФото без опису

Із чудовими емоціями на обличчях дітей зимова казка сьогодні добігла кінця. Але вона ще неодмінно продовжиться!
Даруйте щастя іншим і будьте теж щасливими! Адже щаслива дитина – це наше спільне світле майбутнє!