І етап конкурсу "ВИФЛИЄМСЬКА ЗІРКА"

Дата: 17.12.2021 18:33

Відповідно до плану роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту на грудень серед закладів загальної середньої освіти відбувся І етап обласного етноконкурсу колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «ВИФЛИЄМСЬКА ЗІРКА». Участь у даному етапі конкурсу взяли 7 закладів освіти. Колективи усіх закладів підготували обряди, частини обрядового дійства (колядки, віншування). Душевними і мелодійними були виступи здобувачів освіти. Їх спів лунав від щирого серця, об’єднуючи всіх у велику родину.

Так, місця були розприділені таким чином:

І місце – Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів, середня і старша категорії, номінація: хорові колективи; ;

І місце – Чабельська гімназія, молодша категорія, номінація: ансамблі;

ІІ місце – Вирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, молодша і середня категорії, номінація: хорові колективи;

ІІ місце – Селищенська гімназія, молодша категорія, солісти;

ІІІ місце – Ясногірська ЗОШ І-ІІІ ступенів, середня і старша категорії, номінація: хорові колективи;

ІІІ місце – Федорівська гімназія, середня і старша категорії, номінація: хорові колективи.

Окремо хочемо відзначити за артистичність учнів Кам’яне-Случанської гімназії молодшої вікової категорії. Всім учасникам дякуємо за участь! Переможцям бажаємо успіхів у ІІ етапі конкурсу!