Оголошення про проведення установчих зборів з формування складу Молодіжної ради при Вирівській сільській раді

Дата: 13.12.2021 17:00

Установчі збори з формування складу молодіжної ради при Вирівській сільській раді відбудуться 15 грудня (середа) 2021 року, початок зборів об 11-00 годині.
Місце проведення: адмінприміщення Вирівської сільської ради, вул. Центральна, 2А, с.Вири.

Порядок проведення установчих зборів:
Під час проведення установчих зборів, які відкриває уповноважений представник ініціативної групи.
З числа кандидатів, які до 07 грудня 2021 подали заяви на вступ до Молодіжної ради, до складу Молодіжної ради обирається лічильна комісія, голова, секретар установчих зборів.
Склад молодіжної ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які особисто присутні на установчих зборах.
Кількісний склад молодіжної ради визначається установчими зборами та не може становити більш як 15 осіб.
Строк повноважень складу молодіжної ради становить два роки.
Рішення установчих зборів оформляється протоколом, який складається протягом трьох робочих днів з моменту проведення установчих зборів, підписується головою та секретарем установчих зборів і подається сільській раді.
Сільська рада оприлюднює протокол установчих зборів на власному офіційному веб-сайті та/або в інший прийнятний спосіб протягом трьох робочих днів з моменту його надходження.